Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

Навчальні відео щодо використання платформи Microsoft Teams

Шановні батьки та діти,

Я хочу розповісти вам про платформу Microsoft Teams, яка може допомогти нам підтримувати зв’язки та співпрацювати під час навчання.

Microsoft Teams - це інтерактивна платформа, яка дозволяє виконувати завдання, обмінюватися документами та відео, проводити відеозв'язки та багато іншого. Це дуже зручно, особливо коли ми не можемо зустрітися особисто.

Для дітей це може бути особливо корисно, потім вони можуть легко спілкуватися зі своїми однокласниками та вчителями, обговорювати проєкти та завдання, ділитися своїми думками та ідеями та брати участь у зустрічних віртуальних мережах.

Батьки також можуть використовувати Teams для зв'язку з вчителями та іншими батьками, обговорювати проєкти та виконувати спільні зусилля з підтримки навчання своїх дітей.

Щоб почати використовувати Teams, необхідно ввести свій логін та пароль який надав вам класний керівник. Це дуже просто і не займаємо багато часу. Після цього ви зможете відкрити потрібний клас або канал і почати обговорювати та співпрацювати з іншими користувачами.

Я сподіваюся, що ця платформа стане корисною для нас. Якщо у вас виникне питання або вам потрібна будь-яка допомога з Teams, не соромтеся звертатися до мене або до вчителів.

З повагою, Оксана Анатоліївна Руденко (Адміністратор Microsoft Teams)

До вашої уваги навчальні відео з використання Microsoft Teams

Вхід учня в Teams

Вхід учня в Teams з використанням телефона або планшета