Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

Рекомендації для батьків та учнів щодо дистанційного навчання

Шановні батьки!

Освітній процес з 01.09.2023р. у закладі освіти буде проводитись у дистанційному форматі. Нагадуємо Вам, що уроки будуть проводитись як онлайн (синхронно з використанням платформи Teams у режимі реального часу) так і офлайн (асинхронно, тобто через розміщення посилань на перегляд відеороликів, відеоінструкцій, презентацій та завдань розміщених на платформі Office 365, де учень може опрацювати урок у зручний для нього час. Бажано виконувати завдання в той же день з метою уникнення перевантаження учнів. Просимо Вас, шановні батьки, допомогти нам, учителям, максимально ефективно організувати освітній процес у дистанційній формі: організувати для своєї дитини робоче місце, обладнане технічними засобами та інтернетом. Також просимо не нехтувати режимом дня. Заняття розпочинаємо о 8:30 і будуть тривати відповідно до розкладу уроків та дзвінків. Учителі будуть дотримуватись вимог Нового санітарного регламенту щодо тривалості безперервної роботи з технічними засобами навчання та будуть використовувати різні форми та методи роботи, залучати учнів до різних видів діяльності.  Надзвичайно важливим є процес комунікації.

Ось основні правила, які допоможуть налагодити її:

1. У разі хвороби дитини або неможливості долучитися до дистанційного навчання надайте про це інформацію. Класний керівник повідомить про це колег.

2. Організація освітнього процесу під час дистанційного навчання здійснюється в межах робочого часу педагогічних працівників, тому зворотний зв'язок надаватиметься з 08.30 до 15.30 даного робочого дня (або на наступний день з часу Вашого звернення). Вихідні та святкові дні не є робочим часом вчителя!

3.Не менш важливим є дотримання правил етикету роботи в режимі дистанційного навчання

4. Підключаючись вчасно до онлайн уроків, зверніть увагу дітей на звукові ефекти, що можуть заважати і відволікати; контроль за режимом роботи мікрофона, навушників.

5. Надсилаючи фото письмових робіт, зверніть увагу на якість фото та можливість прочитати файл, наповненість файлу (не порожні файли), час надсилання робіт учителю.

Бережіть себе! Та до скорої зустрічі у звичному форматі!

Після занять із застосуванням ТЗН проводяться вправи з рухової активності та вправи гімнастики для очей. Комплекси відповідних вправ наведені нижче

Руханки

Гімнастика для очей