Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

Сторінка психолога

Шановні батьки, колеги, друзі! Корисно знати кожному в цей складний час АЛГОРИТМ (ППД) - ПЕРШОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ - в умовах надзвичайних ситуацій. Сьогодні важко всім: і дітям, і дорослим, і людям похилого віку. Вміти опановувати свою тривогу і зберігати спокій зараз дуже важливо!

Дещо з того ви можете зробити, навіть, якщо ви не є психологом і це буде великою допомогою для близьких. Важливо, щоб діти відчували себе у безпеці завдяки вашій підтримці. І надважливою метою дорослих зараз - зберегти психологічне здоров'я наших дітей, тому ми не маємо права панікувати.

Для Вас створено сторінку з ППД (першої психологічної допомоги) з корисними порадами, алгоритмом дій та техніками, які розроблені досвідченими психологами. Їх можна використовувати, як дітям, так і дорослим. Заходьте, поширюйте серед близьких, користуйтеся та Бережіть себе! Якщо є питання – пишіть у приватні повідомлення.

Кабінет практичного психолога Початкової школи №4 Покровської міської ради ДЗЮБИ ЮЛІЇ ВОЛОДИМИРІВНИ